תואר שני בלימודי מדיניות החינוך - התמחות בחינוך חדשני ודמוקרטי

תואר שני
2 שנות לימוד
עיוני/מחקרי
0725

תואר שני בלימודי מדיניות החינוך - התמחות בחינוך חדשני ודמוקרטי: המהפכה הבאה בידיים שלך

 

העולם משתנה, אז למה שמערכת החינוך לא תשתנה ביחד איתו? שאלה טובה. ואת התשובה אנחנו נותנים במסגרת התואר השני בלימודי מדיניות החינוך עם התמחות בחינוך חדשני ודמוקרטי. התוכנית מתעמקת ביסודות של חינוך פרוגרסיבי ואלטרנטיבי, בחדשנות בחינוך בבתי ספר בינלאומיים ובבתי הספר הייחודיים בישראל ובעולם. אם רצית להשפיע על החינוך, לשנות ולחדש, לשפר את הקיים, להבין במגמות החדשניות בחינוך ולחקור היבטים חינוכיים היוצאים מן הכלל – זה המקום בשבילך. 

 

למה אצלנו? 

 

כי התוכנית שלנו משתמשת בידע שכבר צברת, בניסיון שלך, ביכולות שלך ובתפיסת עולמך, ומסייעת לבנות את ההשקפה והזהות החינוכית והמחקרית שלך. חינוך משפיע על החיים שלנו, ואם ברצונך להיות חלק ממנגנוני ההשפעה ולייצר מחקר חינוכי פורץ דרך, הרי שתואר שני בלימודי מדיניות החינוך עם התמחות בחינוך חדשני ודמוקרטי, יעזור לך להתמודד עם שאלות רחבות על חינוך וחברה, וזאת במגוון רחב של דיסציפלינות: מדיניות, מינהל, פילוסופיה, סוציולוגיה ועוד. התוכנית שלנו מקדמת עשייה חינוכית, משמעותית וחדשנית. או בקצרה – זו המהפכה הבאה בתחום החינוך.

 

מה אפשר לעשות עם זה?


לעבוד בחינוך ובהוראה, הדור בא. 

 

איך אפשר ללמוד את זה?


כדי להתקבל לתואר שני בלימודי מדיניות החינוך – התמחות בחינוך חדשני ודמוקרטי צריך תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר על ידי המל"ג, או בתואר מוסמך (תואר שני) ממוסד אקדמי מוכר על ידי המל"ג. התוכנית מיועדת בעיקר לך, במידה ופעלת במסגרות חלופיות קיימות: בתי ספר דמוקרטים, בתי ספר שבהם פועלת תוכנית "החלוץ החינוכי" של משרד החינוך, בתי ספר בתהליכי שינוי, בתי ספר אנתרופוסופיים, דו-לשוניים, חילוניים-דתיים, "ירוקים","נסיוניים" ומסגרות החינוך הפורמאליות והבלתי פורמאליות. הקבלה לתואר שני היא למסלול ללא עבודת גמר. המעבר ממסלול ללא עבודת גמר למסלול עם עבודת גמר ייקבע בסוף שנת הלימודים הראשונה, בהתאם לקריטריונים המפורטים בידיעון ביה"ס לחינוך.


התואר המוענק:

 

M.A במדיניות החינוך עם התמחות בחינוך חדשני ודמוקרטי
 

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
ראש החוג: ד"ר אורי כהן
03-6407115
ימי קבלה: יום ג'
שעות: בתיאום מראש
בניין שרת, חדר 338
ראשת התוכנית בח.דמוקרטי: פרופ' מירי ימיני
ימי קבלה: יום ב'
שעות: 9:00-8:00
בניין שרת, חדר 337
ע.מנהלית ומזכירת סטודנטים: מירי כהנסקי
03-6405497
ימי קבלה: ימי קבלה: א', ב',ד', ה': 12:00-9:30, ג' 14:00-9:30
בניין שרת, חדר401א'