תואר ראשון בלימודי חינוך

תואר ראשון
3 שנות לימוד
דו-חוגי
0723 מסלול 0000

תואר ראשון בלימודי חינוך: בחזית המחקר לשינוי פני המחר. כי חינוך זה לא רק בית ספר.

תמיד חלמת להוביל, ליזום ולשנות באמת – בתוך מערכת החינוך ומחוץ לה, במסגרות חינוך לא פורמליות? רוצה להתנסות במחקר, בתכנון ובביצוע מיזמים חדשניים בשטח? רוצה לדעת כיצד לשלב מיומנויות חברתיות רגשיות בחינוך, להבין בתהליכי התפתחות, ואיך ליישם טכנולוגיות חדשניות בהוראה ובלמידה בכל הגילאים?
אם כן, התואר בחינוך מיועד בשבילך! חינוך הוא ממש לא רק בבית ספר, והוא לא נגמר בכיתה י"ב, בתנועות נוער, במתנ"סים, באוכלוסיות ותיקות, בהכשרת עובדים – חינוך הוא מסע שמטרתו שינוי החברה, והמסע שלך מתחיל כאן.


 
למה אצלנו?

כי בית הספר לחינוך באוניברסיטת תל אביב הוא אחד המוסדות המובילים בתחום, עם תוכנית לימודים חדשה הכוללת דיסציפלינות שונות כמו התפתחות, טכנולוגיה וחברה, קורסי מיומנויות, ומספר קורסים מקוונים.
אצלנו בתואר תהיה לך גם הזדמנות להתנסות בעבודה יישומית בשטח, תוך רכישת כלים וידע עדכניים, לפתח את כישורי המנהיגות והיזמות שלך, ולהיחשף לחשיבה ביקורתית ורב-גונית על ההתערבות החינוכית.
אצלנו תוכלו לשלב חינוך עם תחומים משיקים, מעניינים ומפתיעים כמו: פסיכולוגיה, מדעים דיגטיליים להייטק, ניהול, בלשנות, מוזיקולוגיה, ביולוגיה ועוד מגוון רחב של אפשרויות.


מה אפשר לעשות עם זה?

עם תואר ראשון בחינוך אפשר להשתלב במערכות חינוך פורמליות ולא-פורמליות, בהייטק חינוכי (כמו מט"ח למשל), בעמותות ובארגונים פילנטרופיים, בארגונים עסקיים העוסקים בחינוך, בחינוך לאוכלוסיות מבוגרות, בחינוך לאוכלוסיות עם לקויות למידה ועוד.
אפשרות נוספת היא לשלב את לימודי התואר הראשון בחינוך עם תעודת הוראה – ולהיכנס לכיתות ממש. ואפשרות שלישית היא להמשיך ולחקור איתנו את המסע אל העתיד בתארים מתקדמים בבית הספר לחינוך
 


התואר המוענק:
B.A בחינוך
 

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

אולי יעניין אותך גם

לייעוץ ולפרטים נוספים
עוזרת מנהלית: אודליה בכר
03-6408459
ימי קבלה: בתיאום מראש
בניין שרת, חדר 401 א