לימודי עבודה לתואר ראשון

לימודי עבודה לתואר ראשון

בואו לרכוש הבנה בשווקי עבודה, ניהול משאבי אנוש, תהליכים ארגוניים ויחסי עבודה השוואתיים
משוייך ל:
  • אודות
  • איך מתקבלים?
  • לוח זמנים
  • מבנה התכנית
כרטיס ביקור
שנות לימוד: 3
מתכונת לימודים: דו חוגי
פתוח לרישום:
תואר ראשון בלימודי עבודה (1051)

 

התואר המוענק:

B.A בלימודי עבודה

 

 

לימודי עבודה לתואר ראשון
לימודי עבודה לתואר ראשון

עולם עבודה חדש

מתי הפכנו לאנשים ניידים יותר?  כיצד טכנולוגיות משנות את האופן שבו אנו עובדים? מדוע מסלולי הקריירה של ההורים שלנו הם נחלת העבר ומה התפקיד של הכלכלה המודרנית בשינוי זה?

 

עולם העבודה משתנה באופן תמידי. תורמים לכך השינויים המבניים בכלכלות המקומיות כמו גם עליית חשיבותה של הכלכלה הגלובלית, וההתפתחות הטכנולוגית בתחומי התקשורת והמחשוב. כך, מסלולי הקריירה שהיו מקובלים ושהתאפיינו בתעסוקה לאורך שנים ארוכות אצל מעסיק אחד השתנו. אנשים הפכו ניידים הרבה יותר –  בין מעסיקים, בין עיסוקים, בין מדינות, ובין צורות העסקה. לצד תצורות העסקה מסורתיות גדל חלקן של תצורות העסקה חלופיות, כמו העסקה של עובדים דרך קבלנים .  גם טווח האפשרויות לאופן בו העבודה מתבצעת גדל – החל מעבודה מהבית, דרך עבודה על פלטפורמות וירטואליות, וכלה במעבר לסוג של יזמות עצמאית.

 

לכל התמורות האלה משמעויות רבות הנוגעות לכל תחומי החיים: החברה בה אנו חיים, ניהול ארגונים ועובדים, כלכלה, משפטים ועוד. ישנם עובדים להם תצורות אלו מהוות הבטחה, ולעובדים רבים מדובר בסביבת עבודה קשה, לא מוגנת, שאין ביטחון בצידה.

 

אם מעניין אתכם לדעת מדוע שינויים אלה קרו, כיצד הם ישפיעו על העבודה של כולנו בעתיד ומה עומד בחזית התעסוקה במשק, הצטרפו לתכנית ללימודי עבודה באוניברסיטת תל אביב.

הכל מתחיל כאן - בחוג ללימודי עבודה

צוללים לעומקו של עולם העבודה

בתכנית לתואר ראשון בלימודי עבודה באוניברסיטת תל אביב תלמדו לעומק היבטים רבים של עולם העבודה, כמו פעילותם של שווקי עבודה, גישות לניהול עובדים, תהליכים ארגוניים, דיני עבודה ומקומה של העבודה בשיח הפוליטי, בעולם הרוח ובהיסטוריה. לימודי עבודה בתכנית כוללים היבטים של תחומים רבים, שיעזרו לכם לגבש תמונה שלמה יותר של עולם העבודה. כאן תלמדו גם נושאים הנוגעים בניהול, כלכלה, משפטים, פסיכולוגיה וסוציולוגיה – ותבחנו את השפעתם ההדדית על תחומי העבודה. שילוב זה יאפשר לכם לעסוק בהמשך בכל תחום שתרצו, כמו ניהול משאבי אנוש במגזר העסקי והציבורי, פיתוח ושינוי ארגוני, פעילות בארגוני עובדים ובחברה האזרחית, יזמות אישית ומרכזי מחקר במגזר העסקי והציבורי.

 

כחלק מתכנית הלימודים, במסגרת תואר ראשון בלימודי עבודה תכירו את הגישות התיאורטיות והממצאים האמפיריים בתחומים של עולם העבודה, כמו גם את האספקטים המעשיים של עולם זה. בנוסף, תלמדו את גישות המחקר האיכותניות, הכמותיות, וההיסטוריות הנהוגות בלימודי עבודה. דגש מיוחד יינתן על ניתוח מערכת יחסי העבודה הישראלית ומגוון היחסים והקבוצות שבה. בשלביה המתקדמים, מיועדת התוכנית להקנות לתלמידים תשתית ללימודי המשך לתארים מתקדמים.

 

מלגות

לבדיקת זכאות למענק הצטיינות »

 

קבלה ללימודי עבודה ללא פסיכומטרי

לייעוץ ולפרטים נוספים

ייעוץ אקדמי: ד"ר דפנה גלבגיסר
שעות קבלה:
בתיאום מראש
ייעוץ בענייני קבלה: תמי יערי
שעות קבלה:
בתיאום מראש. ניתן לקבל ייעוץ טלפוני
בנין נפתלי, חדר 301
לייעוץ 03-6409730
עוזרת מנהלית: דפנה כנר כהן
שעות קבלה:
בתיאום מראש
בניין נפתלי חדר 414
03-6409987
מה לשלב עם עבודה?
צירופים דו-חוגיים אפשריים
x
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>