לימודי סיעוד תכנית כללית תואר ראשון

לימודי סיעוד תכנית כללית תואר ראשון

תואר בוגר אוניברסיטה ותעודת אח/ות מוסכ/ת בתכנית אחת
משוייך ל:
  • אודות
  • איך מתקבלים?
  • לוח זמנים
  • מבנה התכנית
  • עתודה
שנות לימוד: 4
מתכונת לימודים: חד חוגי
סגור לרישום:
תואר ראשון בסיעוד תכנית כללית (0162)

 

התואר המוענק:

B.A בסיעוד

סיעוד תכנית כללית תואר ראשון
סיעוד תכנית כללית תואר ראשון

בואו להיות הלב של מערכת הבריאות

גדלתם על סדרות בתי חולים? התאהבתם בקצב הקדחתני ובדינמיקה בתוך הצוות ומול החולים? נדבקתם בשליחות – להציל חיים ולעזור לבני אדם? אם כך, בוודאי למדתם גם שהלב של כל מרפאה, מחלקה ובית חולים הם האחים והאחיות, אלה שמחזיקים ידע אקדמי רפואי וסיעודי רב – ויודעים גם לממש אותו בשטח, לעיתים בפעולה מהירה במיוחד, לעיתים בהשקעה לאורך זמן – ותמיד במסירות למטופלים ובאופקים פתוחים.

 

אם אתם רוצים לתפוס תפקיד חשוב במערכת הרפואית על כל היבטיה – בתי חולים, מרפאות חוץ, מרפאות קהילה ועוד – ואתם אתם שואפים להוות גשר בין הרופאים למטופלים, ללמוד הרבה על מצבי בריאות וחולי - – הצטרפו לחוג ללימודי סיעוד באוניברסיטת תל אביב. חוג זה, הגדול בישראל, היה הראשון בישראל ששילב בין תואר אקדמי מלא לבין רכישת מקצוע הסיעוד, ועד היום הוא מכשיר אחים ואחיות שנהנים מידע אקדמי רב, לצד רכישת ניסיון מעשי כבר במהלך הלימודים. אצלנו תהנו מתואר ראשון וגם מתעודת אח או אחות מוסמכים.

 

בעקבות הטיפולים שעוד לא הענקנו - בלימודי סיעוד באוניברסיטת תל-אביב

משלבים ידע אקדמי וניסיון מעשי

תכנית לימודי סיעוד באוניברסיטת תל אביב היא בת ארבע שנים. הלימודים האקדמיים מקיפים תחומים רבים ומגוונים – מדעי הרפואה, מדעי החברה, כלכלת בריאות, יישומי מחשב, גנטיקה, מבוא למינהל, רפואה דחופה, חוק ומשפט ועוד. כבר בשנה השנייה מתחילה ההתנסות בפועל, בעבודה בבתי חולים ומתקנים אחרים בקהילה. ההתנסות הזו מאפשרת לסטודנטים להפוך את התיאוריה למעשה, ולרכוש מיומנות וניסיון כבר במהלך הלימודים.


שנה א' כוללת לימודי יסוד: כימיה-ביוכימיה, אנטומיה-פיזיולוגיה, מיקרוביולוגיה, פרמקולוגיה, פתולוגיה, מבוא לסוציולוגיה, פסיכולוגיה, סוציולוגיה של הבריאות, שיטות מחקר, סטטיסטיקה ומדעי הסיעוד לרבות למידת מיומנויות של תמיכה, ייעוץ והדרכת המטופל.

 

שנים ב' וג' כוללות לימודים מתקדמים: סיעוד המבוגר, סיעוד הילד והמתבגר, סיעוד האישה, סיעוד בקהילה וסיעוד חולה הנפש. בנוסף נכללים קורסים באתיקה, קידום בריאות, אינפורמטיקה, גנטיקה, מבוא לאפידמיולוגיה, רפואה דחופה, סיעוד במצבי חירום וטראומה. שנה ד' כוללת קורסים של חוק ומשפט, סמינר מחקר, ניהול הטיפול, מבוא לכלכלת בריאות, סיעוד מבוסס ראיות ובטיחות הטיפול.

 

מלגות

בדיקת זכאות למענק הצטיינות על פי ציון התאמה »

לייעוץ ולפרטים נוספים

ייעוץ אקדמי -ד"ר סיגלית ורשבסקי
ימי קבלה:
בתיאום מראש
בניין ריימונד, חדר 303
03-6409273
מזכירות התכנית
03-6409273
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive