לימודי ניהול תואר ראשון

לימודי ניהול תואר ראשון

עמדת זינוק גבוהה לשוק העבודה וללימודים מתקדמים
משוייך ל:
  • אודות
  • איך מתקבלים?
  • לוח זמנים
  • מבנה התכנית
  • תעסוקה
כרטיס ביקור
שנות לימוד: 3
מתכונת לימודים: דו חוגי
סגור לרישום:
תואר ראשון בניהול (1221)
תואר ראשון דו חוגי ניהול בצירוף חשבונאות (1221 מסלול 1211)

 

התואר המוענק:

B.A בניהול

לימודי ניהול תואר ראשון
לימודי ניהול תואר ראשון

המנהלים המודרניים הם אתם

"חדשנות מבדילה בין המנהיג לאלה ההולכים בעקבותיו". סטיב ג'ובס

 

עולם הניהול עובר בימים אלה מהפכה. הביקוש לאנשים בעלי ידע מעמיק בתחומי הניהול הולך וגובר עם השנים אך לצד זה, נדרש המנהל המודרני להתמודד עם מציאות משתנה, כזו שמחייבת אותו להתעדכן ולהסתגל במהרה למגמות השונות שפוקדות את השוק מחד גיסא, אך גם להתוות את הדרך של המחר ולבצע מהלכים פורצי דרך. בשל כך, ישנה דרישה הולכת וגוברת לאנשים שהתמחו בתחומים המבוקשים ביותר בשוק ובנוסף לכך גם צברו ניסיון מעשי במהלך תקופת הלימודים שלהם.

תכנית הלימודים בחוג משלבת קורסי חובה בסיסיים במתמטיקה, סטטיסטיקה ושיטות מחקר עם מגוון רחב של קורסי חובה מתקדמים בניהול הכוללים מימון, שיווק, התנהגות ארגונית, אסטרטגיה, חקר ביצועים ומערכות מידע. כמו כן, התכנית דורשת מכל סטודנט לבחור סמינר מחקרי בו יעמיק ייפתח ויישם שאלת מחקר מקורית בתחום התמחות ספציפי, ואפשרות לבחור ממגוון של קורסי בחירה כלליים בניהול, הכוללים גם פרויקטים מעשיים- המשלבים ייעוץ ניהולי עם עזרה לקהילה,  אפשרות  ללמוד  סמסטר בבתי הספר למנהל עסקים בחו"ל, או לחילופין  אפשרות ללמוד הקבץ של מספר קורסים שמתמקדים באחד מחמשת  התחומים החמים בשוק התעסוקה.


הפקולטה לניהול בעלת הכרה בינלאומית מטעם AACSB International,  הארגון הבינלאומי המוביל של בתי ספר למנהל עסקים. היא מדורגת בין 30 בתי הספר הטובים בעולם למינהל עסקים , לצד מוסדות יוקרתיים כגון: Harvard , Yale, London Business School  ו-INSEAD. כאן תלמדו ממומחים בעלי מוניטין בינלאומי בניהול, המרצים לעתים קרובות במוסדות אקדמיים יוקרתיים בחו"ל לצד עבודתם כיועצים ומנהלים בכירים.

הפקולטה לניהול משלבת בהצלחה רמה מחקרית גבוהה יחד עם אוריינטציה יישומית. מסיבה זו לימודי ניהול באוניברסיטת תל אביב יספקו לכם עמדת זינוק גבוהה לכניסה לשוק העבודה וללימודים מתקדמים גם יחד. כאן תחקרו לעומק בעיות בתחום הניהול ופתרונות אפשריים בתחומי עניין שונים, לפי בחירתכם. כבוגרי התכנית, פתוחה בפניכם הדרך להשתלבות מהירה בשוק העבודה בתפקידים שונים: בוגרי החוג לניהול תופסים כיום עמדות מפתח רבות במשק הישראלי.

 

תכנית דו חוגית בחוג לניהול ולימודי מזרח אסיה בשיתוף עם -אוניברסיטת PKU  (בסין)

אוניברסיטת PKU מציעה תכנית בינלאומית בניהול בשיתוף אוניברסיטאות טובות ברחבי העולם. לפי התכנית התלמידים ילמדו באוניברסיטאות השותפות חלק מקורסי הליבה בניהול )במשך שנתיים), ולאחר מכן יעברו ל PKU וילמדו שנתיים נוספות של השלמת קורסי ליבה בניהול וכן קורסי בחירה. PKU הסינים יממנו את הוצאות המחיה של התלמידים במהלך שהותם בסין. הקבלה לתכנית היא על סמך ציוני שנה א' בשילוב הדו-חוגי ניהול ולימודי מזרח אסיה וראיון אישי והתלמיד יקבל שני תארים ראשונים- האחד מאוניברסיטת תל אביב והאחד מאוניברסיטת PKU. התכנית מציעה לתלמידים המשלבים ניהול עם לימודי מזרח אסיה התנסות בלימודים באווירה בינלאומית ולימוד תחומי הניהול מזווית ראיה של התרבות הניהולית והעסקית במזרח אסיה.

בעקבות המנהל המודרני - בחוג לניהול

הקמפוס שיש בו הכל – לימודים, מסיבות וגם מנטורים

התכנית ללימודי ניהול מציעה לימודים דו-חוגיים בצירוף חוג נוסף, למשל בשילוב תואר ראשון בפקולטה למשפטים, מדעי המחשב, או פסיכולוגיה. כמו כן, אנו מציעים שילוב של  חשבונאות וניהול. שילוב זה יעניק לכם ידע נרחב בחשבונאות ומימון, לצד הכשרה מקיפה בניהול על תחומיו השונים (שיווק, התנהגות ארגונית, ניהול מידע, חקר ביצועים, אסטרטגיה עסקית ועוד).

פרט ללימודים ברמה אקדמית מהגבוהות בעולם, הפקולטה לניהול מציעה לכם אירועים חברתיים ואקדמיים רבים, בקמפוס עם אווירה תוססת ומהנה, הכוללת פעילות ענפה של מספר מועדוני סטודנטים כולל מועדון יזמות, מועדון נטוורקינג, מועדון שוק ההון, ומועדון אסטרטגיה והייעוץ העסקי. המטרה היא לאפשר לכל סטודנט לבטא את עצמו ולמצוא פעילויות הקרובות ללבו, ליזום, לפעול, לחוות, ליהנות ולהגשים יחד עם סטודנטים נוספים ולמצות את המיטב מתקופת הלימודים בפקולטה.

כבוגרי התכנית לתואר ראשון בניהול, תוכלו גם להצטרף לתכנית המנטורינג של הפקולטה, המאפשרת לבוגרים צעירים ולסטודנטים לתואר שני בפקולטה ליהנות מניסיונם של הבוגרים הוותיקים יותר. כאן תוכלו להיפגש עם מנהלים שכבר הוכיחו את עצמם בשטח, וישמחו לספק לכם תובנות ניהוליות, ידע וניסיון – וכל זאת בהתנדבות, בדרך להגשמת מטרותיכם העסקיות.

בוגרי הפקולטה לניהול של אוניברסיטת תל אביב נהנים מביקוש רב מצד חברות מובילות בישראל ובעולם – בתחומי הייטק, תעשייה, פיננסים, שירות לקוחות, תפעול, יצוא ויבוא ועוד. הם משתלבים בתפקידי מפתח וניהול בכירים, המקנים להם השפעה רבה על הארגון שבו הם פועלים – לצד תגמול גבוה ותנאי העסקה מעולים.

 

מלגות

אחת לשנה מוענקות לתלמידים שהצטיינו בלימודים תעודת הערכה מטעם הרקטור ומטעם דקאן הפקולטה. לתלמידים אלה יוענקו מלגות ממקורות שונים.

 

סטודנטים מספרים איך זה ללמוד באוניברסיטת תל אביב!

 

בשיר בשיר

דו חוגי ניהול ופסיכולוגיה

הוא לא מחכה לסוף הלימודים כדי להשאיר חותם על החברה שלנו, ואנחנו מהמרים שעוד תשמעו עליו. ​הכירו את בשיר. לפרטים >>

 

 

 

נוי שלי

דו חוגי ניהול ותקשורת

יום אחד היא תנהל את האמנים הכי גדולים, ובינתיים היא משתדלת לעבור את תקופת הבחינות בלי סטרס מיותר. הכירו את נוי. לפרטים>>

 

 

לייעוץ ולפרטים נוספים

מזכירות החוג
ימי קבלה:
א'-ה'
שעות קבלה:
09:45 - 12:15
בניין רקנאטי, קומה ב', חדר 218
03-6408931
מה לשלב עם ניהול?
צירופים דו-חוגיים אפשריים
x
X

לפרטים נוספים >>

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>