לימודי חשבונאות תואר ראשון

לימודי חשבונאות תואר ראשון

תכנית ברמה אקדמית בינלאומית המכשירה למקצוע יוקרתי
משוייך ל:
  • אודות
  • איך מתקבלים?
  • לוח זמנים
  • מסלולי הלימוד
כרטיס ביקור
שנות לימוד: 3.5
מתכונת לימודים: דו חוגי
סגור לרישום:
תואר ראשון בחשבונאות (1211)
תואר ראשון בחשבונאות עם צירוף של משפטים (1211 מסלול 1411)
חשבונאות בצרוף ניהול (1211 מסלול 1221)

 

התואר המוענק:

B.A בחשבונאות

חשבונאות תואר ראשון
חשבונאות תואר ראשון

חשבונאות? רק לאנשי עסקים

"רציתי להיות איש עסקים, ועבורי, הדרך הטובה ביותר להבין עסקים היתה ללמוד חשבונאות". אוברי מקלנדון, איש עסקים אמריקאי

 

שוקי ההון והכספים הם הדלק המניע את הכלכלה העולמית – ומי שמבין כספים – מבין עסקים. הון, כספים ועסקים הם אוניברסליים ומעסיקים את כולם: מאזרחים פשוטים המשתכרים משכורת מינימום למחייתם דרך בעלי משרות רמות המתוגמלים ביד רחבה, ועד חברות עסקיות, עמותות ללא כוונות רווח, צבאות, ממשלות וארגונים בינלאומיים. בכל שנייה, מיליוני דולרים, שקלים או יורו מחליפים ידיים – לרוב בתנועות שנרשמות רק במחשב, בלי מטבע או שטר שזזים ממקומם. כוח רב נמצא בידיים של אלה העוקבים אחר הכסף, מבינים את תנועותיו ויודעים כיצד לתעד אותן ולהציג בפני אחרים; איך ליצור דו"חות כספיים לשכירים, עצמאיים וחברות ענק; איך לחשב תוצאות עסקיות מדויקות; ואיך לצאת למסחר בבורסה – ולנהל אותו בצורה הטובה ביותר.

 

אם אתם רוצים להבין עסקים; אם אתם לא פוחדים מנתונים ומגיליונות מידע ארוכים; אם אתם רוצים לתפוס עמדת מפתח בכל חברה וארגון; אם אתם רוצים ללמוד להציג דו"חות מורכבים במילים פשוטות; אם אתם רוצים לסייע לאחרים למצוא את דרכם בנבכי חוקי המס והחשבונאות; ואם אתם רוצים להחזיק במקצוע מבוקש, ולהתחיל לעבוד עוד בזמן הלימודים – הצטרפו לתואר ראשון בחשבונאות באוניברסיטת תל אביב.

 

בעקבות החישובים הפיננסיים - בלימודי חשבונאות

We Mean Bussiness

לימודי חשבונאות מתקיימים בפקולטה לניהול של האוניברסיטה, שהיא המובילה בישראל ומצטיינת ברמה עולמית, תוך שהיא משלבת בהצלחה רמה מחקרית גבוהה יחד עם אוריינטציה יישומית. הפקולטה מדורגת בין 30 בתי הספר הטובים בעולם לניהול, לצד מוסדות יוקרתיים כהרווארד, ייל, לונדון ביזנס סקול ואינסאד. כאן תלמדו ממומחים בעלי מוניטין בינלאומי, המרצים לעתים קרובות במוסדות אקדמיים יוקרתיים בחו"ל לצד עבודתם כיועצים ומנהלים בכירים.

 

כתלמידים בחוג, תיהנו מרמת לימודים גבוהה ביותר, שתעזור לכם להשתלב בעמדות בכירות במשרדי רואי חשבון ובמשרות אחרות במגזר העסקי והציבורי; וכאן תקבלו גם את הסיכויים הגבוהים ביותר לעבור את בחינות ההסמכה של מועצת רואי החשבון – בוגרי החוג זוכים לשיעורי ההצלחה הגבוהים ביותר בבחינות הסמכה אלה ומדליות הצטיינות רבות מוענקות מטעם לשכת רואי החשבון לבוגרי החוג על הצטיינותם בבחינות הסופיות.

 

החל משנת הלימודים תשע"ז נפתחה תכנית ייחודית חדשה חשבונאות-ניהול, שנועדה להכשיר מנהלים בעלי ידע ובקיאות בתחומי הניהול השונים, בנוסף לידע נרחב בחשבונאות , דיווח כספי ומימון.

 

בוגרי הפקולטה נהנים מביקוש רב מצד חברות מובילות בישראל ובעולם – בתחומי הייטק, תעשייה, פיננסים, שירות לקוחות, תפעול, יצוא ויבוא ועוד. הם משתלבים בתפקידי מפתח וניהול בכירים, המקנים להם השפעה רבה על הארגון שבו הם פועלים – לצד תגמול גבוה ותנאי העסקה מעולים.

 

חשבונאי המחר, מנהלי העתיד

מטרת לימודי חשבונאות בחוג היא להכשיר אתכם לתפקידים מרכזיים בתחום החשבות וראיית החשבון במשק הישראלי, וכן למחקר בתחום החשבונאות. כאן תקבלו רקע דיסציפלינרי וכלים מקצועיים בחמישה תחומים עיקריים: חשבונאות, ביקורת חשבונות, מדעי הניהול, חוק ומשפט ומסים. תוכלו לבחור בין כמה מסלולים: מסלול דו–חוגי בצירוף חוג דו–חוגי אחר, מסלול  לבעלי תואר אקדמי ומסלול לימודים לתואר ראשון בפקולטה למשפטים במקביל ללימודים בחוג לחשבונאות. כעת כאמור, ניתן להירשם גם ללימודי חשבונאות בשילוב עם ניהול. הלימודים יעניקו לכם ידע ובקיאות בתחומי הניהול השונים, בנוסף לידע נרחב בחשבונאות , דיווח כספי ומימון.

 

 

מלגות

לבדיקת זכאות למענק הצטיינות »

 

מבין הסטודנטים שלנו:

זיו פז | שנת לידה: 1984 | עיר: עתלית

הכל מתחיל כאן: ההתחלה שלי

בחרתי בלימודי משפטים וחשבונאות כי ראיתי בכך שילוב בעל גוון ריאלי, אך כזה אשר מכיל גם פן הומני, ומעבר לכך, כזה שמעניק את כל הכלים והידע להשתלב בעולם העסקים אליו אני נמשך.   לאחר שיחות רבות עם בוגרים וסטודנטים ממוסדות שונים ומובילים בארץ, הבנתי שאוניברסיטת תל-אביב מובילה בתחומים אלו, וכפועל יוצא מכך בוגריה זוכים להכר...

מזכירות החוג
ימי קבלה:
א'-ה'
שעות קבלה:
12:00-09:00
בניין רקאנטי חדר 209
03-6408744
מה לשלב עם חשבונאות?
צירופים דו-חוגיים אפשריים
x
X

לפרטים נוספים >>

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>