לימודי משפטים - תואר ראשון

לימודי משפטים - תואר ראשון

חוויה אינטלקטואלית וחברתית בפקולטה מובילה בעלת שם בינלאומי
  • אודות
  • איך מתקבלים?
  • לוח זמנים
  • קבלות מיוחדות
  • לימודים במקביל
  • שנה מתקדמת
כרטיס ביקור
שנות לימוד: 3.5
מתכונת לימודים: חד חוגי
סגור לרישום:
תואר ראשון במשפטים (1411)

 

 

התואר המוענק:

LL.B במשפטים

תואר ראשון במשפטים
תואר ראשון במשפטים

קחו את החוק לידיים

 

בפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב, תרכשו את ההשכלה המשפטית הרחבה והמעמיקה ביותר, תלמדו מהמורים הטובים ביותר ותזכו לכרטיס כניסה לצמרת המשפטית של ישראל. בוגרי הפקולטה הם בעלי שיעור ההצלחה הגבוה ביותר בבחינות לשכת עורכי הדין. בשל כך, את בוגרי הפקולטה ניתן למצוא בבית המשפט העליון, בפרקליטות המדינה, במשרדי עורכי הדין המובילים, בארגוני החברה האזרחית, בסגל בתי ספר למשפטים ברחבי העולם, בממשלה ובכנסת.

 

כאן תוכלו להשתתף במחקר אקדמי ברמה גבוהה ביותר לצד מעורבות חברתית, וליהנות מחיים סטודנטיאליים תוססים בסביבה של מצוינות אקדמית.

בעקבות התקדימים שעוד לא קבענו - לימודי משפטים

לצבור ניסיון – ולתרום לחברה

הפקולטה מציעה מבחר גדול של קורסים, סמינרים והזדמנויות למחקר, בסדנאות המחקר, בתפקידי עוזרי מחקר ובמערכות כתבי העת המשפטיים היוצאים לאור מטעם הפקולטה. במהלך הלימודים חלק מכם יוכל לצבור גם ניסיון מעשי בטיפול בתיקים ובגיבוש הצעות חקיקה, במסגרת הקליניקות המשפטיותוקורסים משלבי עשייה.

 

מחוץ לשעות הלימודים, תוכלו להשתלב במועצת הסטודנטים ובפורומים הסטודנטיאליים המקצועיים, לתרום לקהילה בפרויקטים להוראת המשפט או בחניכה של סטודנטים טריים משנה א' ולקחת חלק בפעילויות התנדבותיות נוספות למען הכלל.

עולם ומלואו

כחלק מהלימודים, תוכלו להכיר עולם בתכנית לחילופי סטודנטים , ללמוד עם מרצים אורחים ולשלב את לימודי המשפטים בלימודים בחוגים נוספים ברחבי הקמפוס, כמו חשבונאות, כלכלה, ניהול, מדע המדינה, פסיכולוגיה, סוציולוגיה, פילוסופיה, היסטוריה או מזרח אסיה.

אם בכוונתכם לשלב לימודי משפטים עם חוג מהפקולטה למדעי הרוח, תצטרפו לתכנית מיוחדת שפותחה עבורכם - במסגרתה מתוכננות מלגות חלקיות לתלמידים המצטיינים בתכנית כמו כן, ילמדו התלמידים בתכנית קורסים ייחודיים וייעודיים שפותחו במיוחד,  בהם יבואו לידי ביטוי השילובים השונים המתאפשרים בין שתי הדיסציפלינות.

 

מחוזרים על ידי המשרדים הגדולים והנחשבים

בוגרי הפקולטה מחוזרים על ידי משרדי עורכי הדין הבכירים וכך כאשר תסיימו לימודי משפטים באוניברסיטת תל אביב, הסיכויים שלכם לעבור את בחינות הלשכה יהיו גבוהים יותר וההתמחויות הנחשקות והיוקרתיות יהיו פתוחות עבורכם, כבוגרי הפקולטה המובילה בישראל.

 

מסלול מואץ לתואר ראשון ושני

לזריזים שביניכם, מציעה הפקולטה למשפטים תכנית לימודים במסלול מואץ, המאפשרת לתלמיד להתחיל את לימודי התואר השני במקביל לשנה ד' של התואר הראשון. התכנית מיועדת לתלמידים, אשר הגיעו להישגים גבוהים במהלך השנתיים הראשונות ללימודיהם בתואר הראשון.

 

מלגות ללימודי משפטים

הפקולטה מחלקת מלגות שונות, על פי קריטריונים של הצטיינות בלימודים וצורך כלכלי.

 

מבין הסטודנטים שלנו:

מוריה אדרי | שנת לידה: 1990 | עיר: צפת

הכל מתחיל כאן: ההתחלה שלי

תחילת דרכי באוניברסיטה הייתה בתחום לימודים אחר. תוך כדי שנת הלימודים הראשונה הכרתי במסגרת פרויקט התנדבותי באגודה לזכויות אדם ואזרח סטודנטיות למשפטים. הן חשפו את עולם המשפט בפניי וגרמו לי להרגיש הזדהות גדולה עם ערכי המקצוע ורצון להימנות עם בוגרי האוניברסיטה בתחום.   ראיתי שלוש נשים שהועצמו מאוד מהלימודים, שהפכו לאזר...

ליאור יפה | שנת לידה: 1986 | עיר: תל אביב

הכל מתחיל כאן: ההתחלה שלי

בחרתי ללמוד בפקולטה למשפטים משום היותה חוד החנית של עולם המשפט במדינת ישראל. הערך המוסף של הלימודים בחוג למדעי המדינה הינו מעצב אישיותי ומחשבתי דומיננטי.

לייעוץ ולפרטים נוספים

מזכירות קבלה: אילנה שגב
ימי קבלה:
ימים א' ב' ד' ה', 09:00 – 15:00 בתיאום מראש. בתקופת הקורונה ניתן לתאם פגישת זום.
שעות קבלה:
מענה טלפוני: ימים א' ב' ה' 09:00-11:00, יום ד' 13:00- 15:00
בניין טרובוביץ, הפקולטה למשפטים, קומת כניסה, חדר 10.
03-6408358
X

לפרטים נוספים >>

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>