לימודי חינוך לתואר ראשון

לימודי חינוך לתואר ראשון

התנסות במחקר ובעבודה יישומית
משוייך ל:
  • אודות
  • איך מתקבלים?
  • לוח זמנים
  • מבנה התכנית
  • מצטיינים
  • תעסוקה
כרטיס ביקור
שנות לימוד: 3
מתכונת לימודים: דו חוגי
סגור לרישום:
תואר ראשון בחינוך (0723)

 

התואר המוענק:

B.A בחינוך

לימודי חינוך
לימודי חינוך

​התפתחות. חדשנות. טכנולוגיה.

"מה שחשוב זה לא להפסיק לשאול". אלברט איינשטיין

 

ממש כמו סטארטאפיסטים, אתם רוצים להשקיע בהם בעודם קטנים, אתם רואים את הפוטנציאל שבהם ויש לכם חזון לעתיד. אתם מטפחים ומגבשים אותם, משקיעים בהם את "הנשמה" ויודעים שהם יצמחו לגדולות. ה"מיזם" שלכם הוא דור העתיד: ילדי הגן ובית הספר, הילדים בחינוך המיוחד. יש לכם רעיונות בתחום החינוך ומחשבות על טכנולוגיות חינוכיות, ואתם רוצים לשנות את העולם. אתם, יותר מכל סטארטאפיסט אחר – תשפיעו על עתיד המדינה והחברה.

 

אתם יודעים שחינוך לא נגמר בכיתה י"ב או באוניברסיטה ושהוא ממשיך לכל אורך החיים, אתם יודעים שהוא נמצא בכל מקום: בתנועות הנוער, בצבא, במתנ"סים הקהילתיים, בעמותות ללא כוונות רווח, בקרב מבוגרים ובאינטרנט; ברור לכם שבכוחו לשנות את החברה, לקרב בין אנשים, לתת כלים לאוכלוסיות מוחלשות ולתרום לשוויון; אתם יודעים שיש יותר מדרך אחת ללמד ילדים, ואתם מודעים לכך שהכיתה היא מזמן כבר לא ארבעה קירות, לוח וגיר – היא נמצאת בטלוויזיה, באינטרנט, באפליקציות בסמארטפונים, ביוטיוב, בתכנות של למידה מרחוק, באתרים כמו ויקיפדיה וקורסרה ובטכנולוגיות חדשניות שאתם תמציאו. בקיצור, אתם דור העתיד של המורים, המחנכים והיזמים בחינוך.

 

הצטרפו ללימודי תואר ראשון בחינוך באוניברסיטת תל אביב

הכוח להשפיע – בידיים שלכם

אם תמיד נמשכתם לתחום החינוך, על כל גווניו; אם אתם רוצים להצטרף למשימה החיונית של התאמת מערכת החינוך לעידן הטכנולוגי החדש; אם אתם רוצים לחקור את הנתיבים החדשים של הלמידה הדיגיטלית; ואם אתם מתעניינים בסוגים שונים של חינוך – כמו חינוך לא פורמלי, חינוך מיוחד ועוד - תואר ראשון בלימודי חינוך של אוניברסיטת תל אביב הוא הבחירה הנכונה בשבילכם.

 

בית הספר לחינוך באוניברסיטה הוא אחד המוסדות המובילים בתחומו. במסגרת תואר ראשון בחינוך תוכלו ללמוד מצוות מורים וסגל אקדמי חוקר אשר יחשוף אתכם לפרויקטים ייחודיים ולמחקרים פורצי דרך בתחום החינוך בארץ ובעולם. כאן תיהנו מהתנסות במחקר ובעבודה יישומית, תוך רכישת כלים וידע עדכניים ושימושיים. אתם מוזמנים להצטרף אלינו לעשייה, למחקר - ולעיצוב עתיד החינוך, ועתידה של מדינת ישראל כולה.

 

תכנית התואר החדשה ללימודי חינוך באוניברסיטת תל אביב מגוונת וכוללת היכרות עם מסגרות חינוכיות רבות, מהגיל הרך ועד לחינוך למבוגרים. כאן תלמדו את המודלים הקלאסיים של התחום, המלווים אותו שנים רבות, אך גם מודלים חדשניים, המתאימים את עצמם למציאות המשתנה. במקביל לפיתוח כישורי המנהיגות והיזמות שלכם ותוך התנסות בהובלת תהליכים חינוכיים, תלמדו גם על תהליכי ההתפתחות בקרב קבוצות שונות של ילדים. התכנית תפגיש אתכם עם טכנולוגיות המידע העכשוויות ביותר, אך כאן תלמדו גם כיצד להמשיך וללמוד לאורך כל החיים.

 

בתכנית ללימודי חינוך מספר אשכולות:

תהליכי התפתחות ולמידה – כאן הפדגוגים שביניכם יעמיקו את הידע על היבטים מרכזיים ומודלים התפתחותיים בתהליכי התפתחות תקינה ולא תקינה, וייחשפו לתכניות ייחודיות שמערכת החינוך מפעילה עבור ילדים עם וללא צרכים מיוחדים. בנוסף, כאן תכירו מודלים של תהליכי ייעוץ במערכות החינוכיות ותרכשו כלים להתערבויות חינוכיות-טיפוליות עם אוכלוסיות עם וללא לקויות. באשכול זה, בדומה לאשכולות האחרים, תתנסו בשטח. כאן תוכלו גם לעסוק באוכלוסיות עם לקויות שמיעה.

 

חינוך וטכנולוגיה בחברה משתנה - אשכול חדש המתמקד בתהליכי למידה דיגיטליים בחינוך ובהיבטים שונים של יזמות וחדשנות בחינוך, תוך התייחסות לתיאוריה ולפרקטיקה החינוכית ברמה הגלובלית, הלאומית והמקומית. הנושאים הנלמדים באשכול כוללים יישום טכנולוגיות חדשניות בלמידה בקרב אוכלוסיות מגוונות, בהקשרים חינוכיים רחבים כולל הוגנות ושוויון חברתי.

 

 

 כבוגרי תואר ראשון בלימודי חינוך, תחזיקו בכישורים וידע שיאפשרו לכם לעסוק בחינוך בכל תחום – מבתי הספר ועד הדרכה ארגונית, מבניית מודל למידה ועד המצאת טכנולוגיית למידה חדשה. אתם תהיו דור העתיד של המחנכים או היזמים בישראל, ותובילו את השינויים שמערכת החינוך זקוקה להם. למי מבינכם שירצה לעסוק בהוראה, במהלך השנה השלישית תוכלו לשלב את לימודי התואר עם לימודי תעודת הוראה ולזכות בהזדמנות לשנות את החיים של תלמיד או תלמידה בכל גיל, לסייע להם לממש את הפוטנציאל שלהם ולפרוח.

לייעוץ ולפרטים נוספים

עוזרת מנהלית: אודליה בכר
ימי קבלה:
א'- ה' 9:30 - 12:00; יום ג' בשעות 09:00 - 14:00
בניין שרת, חדר 401א'
03-6408459
מזכירת סטודנטים: אביגיל בן דיין
ימי קבלה:
א'- ה' 9:30 - 12:00; יום ג' בשעות 09:00 - 14:00
בניין שרת חדר 401א'
036405496.
מה לשלב עם חינוך לתואר ראשון?
צירופים דו-חוגיים אפשריים
x
X

לפרטים נוספים >>

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>