קורס מקוון: צמח, מה הוא יודע?

קורס מקוון: צמח, מה הוא יודע?

קורס מקוון. בקורס זה נשווה בין החושים האנושיים לבין יכולות החישה המיוחדות של הצמחים
  • אודות
הרשמה

מה אם נגיד לך שיש לך אפשרות ללמוד קורסים מבלי להגיע לכיתה? שיש לך אפשרות להתחיל ללמוד באוניברסיטה עוד לפני שנה א'? עוד לפני שבחרת חוג?

 

בין אם התחלת את דרכך באוניברסיטה, או שמלווים אותך לבטים בנוגע לתחום הלימוד שמעניין אותך, מעתה יש לך יכולת ללמוד ולזכות בקרדיט אקדמי היישר מהבית. אוניברסיטת תל אביב מאפשרת לך להירשם כבר עכשיו לקורסים אקדמיים מקוונים במגוון תחומים. קורסים אלה ניתנים לצפייה מכל מקום ובכל שעה (ללא תשלום) ומאפשרים לאלה שיבחרו בכך לגשת לבחינה (בתשלום) ולצבור קרדיט אקדמי.

 

אנו מזמינים אותך להתחיל את הדרך האקדמית שלך כבר מהבית.

 

בעקבות הצמחים שעוד לא גילינו

אודות הקורס

הצמחים הם יצורים נייחים. הם אינם יכולים לעבור ממקום יבש למקום עשיר במים, להתרחק מרוח חזקה, לזוז לצל כשהקרינה חזקה מדי, או לברוח מפני תוקפים. לכן התפתחו בצמחים מנגנונים מגוונים, שנועדו לחוש את הסביבה ולהגיב אליה. הקורס הזה משווה בין החושים האנושיים לבין יכולות החישה המיוחדות של הצמחים, ומלמד כיצד שורדים הצמחים ומשגשגים.

 


אודות המרצה

פרופ' דניאל חיימוביץ הוא דיקן הפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת תל-אביב וראש מרכז מאנה למדעי הצמח באוניברסיטה. הוא נמנה על החוקרים המובילים בעולם בתחום מדעי הצמח, נחשב למדען חדשני ופורץ דרך, וזכה מספר פעמים בתואר 'המרצה המצטיין' באוניברסיטת תל-אביב. ספרו רב המכר 'צמח מה הוא יודע?' (What a Plant Knows), המשמש בסיס לקורס זה, נמנה על 10 ספרי המדע הגדולים של אתר אמזון לשנת 2012 , ותורגם ל-13 שפות, ביניהן עברית.

להרשמה לקורס >

להרשמה למבחן >

X

לפרטים נוספים >>

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive