מבוא לאנרגיה מתחדשת

מבוא לאנרגיה מתחדשת

קורס מקוון. בקורס זה נבחן אלטרנטיבות אפשריות לדלקים המאובנים ונתאר את המחקר המדעי בתחום
משוייך ל:
הרשמה

מה אם נגיד לך שיש לך אפשרות ללמוד קורסים מבלי להגיע לכיתה? שיש לך אפשרות להתחיל ללמוד באוניברסיטה עוד לפני שנה א'? עוד לפני שבחרת חוג?

 

בין אם התחלת את דרכך באוניברסיטה, או שמלווים אותך לבטים בנוגע לתחום הלימוד שמעניין אותך, מעתה יש לך יכולת ללמוד ולזכות בקרדיט אקדמי היישר מהבית. אוניברסיטת תל אביב מאפשרת לך להירשם כבר עכשיו לקורסים אקדמיים מקוונים במגוון תחומים. קורסים אלה ניתנים לצפייה מכל מקום ובכל שעה (ללא תשלום) ומאפשרים לאלה שיבחרו בכך לגשת לבחינה (בתשלום) ולצבור קרדיט אקדמי.

 

אנו מזמינים אותך להתחיל את הדרך האקדמית שלך כבר מהבית.

 

בעקבות האנרגיות שעוד לא חידשנו

אודות הקורס

השימוש בדלק לסוגיו הוא התשתית שעליה מבוססים החיים המודרניים. כבר יותר ממאה שנה אנו משתמשים בדלקים מאובנים שנאצרו בבטן האדמה – נפט, גז טבעי ופחם, הגורמים נזק לא מבוטל לסביבתנו ולבריאותנו. בקורס זה נבחן אלטרנטיבות אפשריות לדלקים המאובנים, נתאר את המחקר המדעי בתחום, ונציג טכנולוגיות מתקדמות להפקת אנרגיה נקייה ממקורות טבעיים ומתחדשים – כמו השמש, הרוח והמים.

 


אודות המרצה

פרופ' אברהם קריבוס מהפקולטה להנדסה באוניברסיטת תל-אביב הוא מומחה בינלאומי בתחום אנרגיית השמש. בעבר כיהן כראש המחלקה למכניקת זרימה ומעבר חום, כיו"ר האגודה הישראלית לאנרגיה מתחדשת ועוד. הוא עוסק בפיתוח טכנולוגיות לתחנות כוח המתבססות על אנרגיית השמש, ובאמתחתו מספר פיתוחים ופטנטים. פרופ' קריבוס מייעץ לחברות רבות בישראל ובחו״ל, השתתף בהקמת חברת הזנק ישראלית, ושימש כטכנולוג ראשי בחברת הזנק בקליפורניה. הוא זכה ארבע פנמים בתואר 'המרצה המצטיין' מטעם אוניברסיטת תל-אביב.

X

לפרטים נוספים >>

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive